Hakkımızda

www.patimod.com olarak 2018 yılında hem size hem evinizdeki dostunuza hitap eden doğal, sağlıklı, ve dekoratif evcil hayvan  ürünleri tasarlayıp sizlerle buluşturma hedefiyle kurulduk.

Patimod, hem evcil hayvanlarınız hem sizin için en iyisi!

Patimod olarak sizi ve dostunuzu önemsiyor ve yaptığımız işi çok seviyoruz. Bizler hayvanları mutlu etmenin verdiği huzurdan keyif alıyoruz. Yola çıkışımız aslında kendi kedilerimize oynamaktan keyif alacakları yaşam alanları kurmaktı. Onlar için hayal ettiğimiz ürünleri internette bulamadığımız için bizler tasarlamaya başladık. Sonra da neden bu sevgiyi diğerleriyle paylaşmıyoruz diye düşünüp bu siteyi kurduk.

Tasarım ve imalat sürecinin her adımında dostlarımızın sağlığını ve rahatını birinci odağımız yaptık. Bu titizliğimizi de tasarımdan, malzemelere kadar her aşamaya yansıtmaya çalıştık.

Çevremize karşı sorumluklarımızın farkındayız.

Ürünlerimizin çevreye ve sağlığa zararlı olmamasına özen gösteriyoruz. Ayrıca yardıma muhtaç dostlarımıza da  yardım etmeyi unutmuyoruz.

Güvenli Alışveriş

Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde iyzco altyapısını kullanıyoruz) başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca siz hayvansever dostlarımızla  kurduğumuz ilişkilerde karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.